İzmir Kumpass Korku Evi

İzmir Kumpass Korku Evi

İzmir - Alsancak

  • 0

Kumpass Korku Evi İzmir Alsancak

İzmirin en korkunç evinde ekibin ile birlikte sır dolu maceraya ne dersin? İzmir Alsancakta bulunan Kumpass korku evi birbirinden eşsiz macera ve korku dolu evinden henüz kimse kaçamadı. Tamamen ekip çalışmasına uygun özel tasarlanmış olan Kumpass Korku Evi sadece korkunç bir ev değil, birçok korkunç nesne de bulunuyor.

60 dakika içerisinde ekibin ile uyum içerisinde şifreleri çözebilmek hem korkunç hem eğlenceli. Korku ve eğlenceyi bir arada yaşamak için harika bir mekândır. Eve girdiğin an tüm duyguları bir arada yaşayarak, bu zamana kadar geçirmediğiniz en iyi bir saati geçireceksiniz. Bu bir saat içerisinde çok fazla sürprizler ile karşılaşabilirsiniz.

Korku dolu bu evden kaçabilmek için sana tanınan süreyi ekip arkadaşların ile iyi kullanmak zorundasın. Eğer ki ekibin ile uyum içerisinde olmazsan, korkuya yenik düşebilirsiniz. Oyun bitiminden sonra bu korku dolu zamanı anlatmaya ve konuşmaya doyamayacağını biliyoruz. İzmir Kumpass Korku Evinde toplamda 8 arkadaşın ile bu eşsiz macerayı yaşamaya hazır mısın?

Rezervasyon Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir