Tuzak Korku Evi İzmir

Tuzak Korku Evi İzmir

İzmir - Alsancak

  • 0

Tuzak Korku Evi İzmir Konak

İzmir’de yaşıyorsanız, daha önce korku ve heyecanı bir arada yaşamadıysanız artık yaşamanın vakti geldi. İzmir Konak’ta bulunan Tuzak korku evi size ve ekip arkadaşlarınıza korku dolu, eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirmek için bulunuyor. Bu İzmir korku evinde bir saat boyunca kilitli kalıyorsunuz ve inanılmaz tuzaklarla karşılaşıyorsunuz. Bu tuzaklardan ve evden kurtulmak için, sizin için özen ile son derece yaratıcı bir şekilde hazırlanmış nesneleri kullanarak kurtulmanız gerekiyor.

Hotel California’ya tatil sebebiyle geldiniz, konakladığınız bu hotelde ters giden bir şeyler var… Bu zamana dek hotelden çıkmayı kimse başaramamış, sen ve ekip arkadaşların bunu başarabilecek misiniz? Hotelden çıkmanız için toplamda bir saatiniz var, bir saatte çıkabilirseniz hayatınıza devam edersiniz. Eğer ki çıkmayı başaramazsınız…

Hemen ekibini kurarak İzmir Hotel California korku oyununu oynayabilir ve birbirinden özel tuzaklar ile karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda belki de en korkunç bir saati geçirebileceğini söyleyebiliriz. Bu yüzden bu korku, heyecan ve gerilim dolu dakikaları arkadaşların ile geçirmeye gerçekten hazır mısın?

Rezervasyon Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir