Antidote Korku Evi İzmir

Antidote Korku Evi İzmir

İzmir - Bornova

  • 0

Antidote Korku Evi İzmir Bornova

İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan Antidote Korku Evinde insanlığı yok etmek isteyen bir virüs var. İnsanlığı kurtarmak senin elinde, sana verilen süre içerisinde ekip arkadaşların ile birlikte insanlığı kurtarmaya hazır mısın? LQP-79 isimli bir virüs kimse tarafından bilinmeyen bir sebep ile patladı ve etrafa saçıldı artık herkesin hayatı tehlikede!

Bölgede ki insanların kurtulması için sana ve ekibine ihtiyaç var, toplamda 60 dakika içerisinde bu zehir için İzmir Antidote Korku Evinde bulunan ipuçlarını kullanarak panzehir üretmen gerekiyor! Eğer ki bunu yaparım, cesaretliyim ve soğukkanlıyım diyorsan korku dolu ve esrarengiz ipuçları bulunan bu ev seni bekliyor…

Hemen ekibini kur ve insanlar için zararlı olan bu zehri yok et! Bunun için 2 veya 6 kişilik ekip oluşturmalı ve Bornova korku evine gitmelisin. Oynayacağınız bu korku dolu oyun ile hayatınız boyunca etkisinde kalacak ve anlatmak ile doyamayacağınız anılar yaşayacaksınız. Üstelik Antidote korku evinden ne kadar erken kaçarsan o kadar az ücret ödediğini de biliyor musun? Zeka, soğukkanlı ve cesaretli olanlar için harika bir oyun. İzmir’in en etkili korku oyununa tanık olmaya hazır mısın?

Rezervasyon Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir