Mahşer Korku Evi İzmir

Mahşer Korku Evi İzmir

İzmir - Alsancak

  • 0

Mahşer Korku Evi İzmir Alsancak

İzmir Alsancak’ta 2015 yılından bu yana hizmet veren korkunç, yaratıcı, yenilikçi ve eğlenceli korku evi. Molek korku teması ile kişilere hayatı boyunca unutmayacağı korkunç ve eğlenceli bir oyun sunuyor. Oyunu ciddiye almazsan, kurtulamazsın. Sır dolu bu evde sizi bir çok aksiyon dolu dakikalar bekliyor.

Mahşer korku evinde bulduğunuz ipuçları ile kilitli kapıları ve kutuları açmaya çalışıyorsunuz. Fakat bu düşündüğünüz kadarda basit değil, birbirinden korkunç nesneler ile karşılaşabilirsiniz. İzmir Mahşer korku evinde oluşturacağınız 2 veya 6 kişilik arkadaş grubunuz ile hedefinize ulaşabilecek misiniz? Ayrıca Mahşer Korku evinde sanal gerçekçilik gözlüğü de kullanılmaktadır. Sanal gerçekçilik gözlüğü ile heyecanınıza heyecan korkunuza korku katacak harika bir oyun tarzı sunmaktadır.

Korku ve gerilim temalı bu evde bir saat sizin için hiçte kolay geçmeyecek, evin arka bahçesinde ailesi tarafından öldürülmüş bir kız çocuğu olduğunu söylemekte fayda var. Korkudan çığlıklarınıza hâkim olamayacaksınız. Mahşer Korku evinde korku ve eğlencenin bir arada yaşandığı bir saat geçirmeye hazır mısınız?

Rezervasyon Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir