İzmir Korku Evleri

İzmir Korku Evleri - Evden Kaçış - Korku Evi Oyunları Platformu

İzmir Korku Evleri

İzmir Korku Evleri Rehberi

İzmir Korku Evleri Hakkında 

Bilindiği üzere korku evleri, odadan kaçış oyunları ve evden kaçış oyunları son 2-3 yılda Türkiye’de oldukça popüler olmaya başladı.

Ülkemize 2014 yılında hızlı bir giriş yapan korku evi trendi öncelikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde ön plana çıktı. Biz de bu yazımızda İzmir’deki evden kaçış oyunlarını bir araya getirdik.

İzmir kaçış evleri ve evden kaçış oyunları hakkındaki tüm detayları bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız ve korku evleri ile ilgili tüm güncellemeleri yine bu yazıda izmirde yaşayan kaçış evi meraklılarına sunacağız.

İzmir Korku Evlerinde Adrenalin Dolu Dakikalara Hazır mısınız?

Tabiki hemen akla ‘’İzmir korku evleri nerede?’’ sorusu geliyor. Biz de sizler için tüm İzmir korku evlerini sıraladık.

İzmir korku evlerinin fiyatları, korku evlerinin İzmir’de nerede bulundukları, İzmir’deki korku evlerinde nasıl rezervasyon yapacağınız, ve İzmir’deki korku evlerine nasıl ulaşım sağlayabileceğiniz bu yazımızda. 

İzmir Karşıyaka Korku Evi – Ecel Karşıyaka

Karşıyaka’daki bu korku evi kısa süre önce yani 2016 yılının son aylarında faaliyetine başlamıştır. Karşıyaka korku evi Ecel Karşıyaka çarşıda bulunmakta ve vapurla ya da izban ile rahatça ulaşabilirsiniz.

Korku dolu bu kaçış evi her gün sabah 11:00’den itibaren sabah 05:00’e kadar hizmet vermekte ve cesur oyuncuları bu saatler arasında adrenalin dolu dakikalar yaşamaya davet etmekte. Bu evden kaçış oyununun yaş sınırı 15’tir. Bu yaş sınırının altında olanlar ebeveynleri ile evden kaçış oyununa dahil olabilirler.

Senaryo, seri katil olan Zodiac üzerine kuruludur. 27 kişinin ölümüne sebep olan bu seri katil 27 kişiyi öldürmüştür ve yakalanmayan tek katildir. Zodiac’ın ruhu ölümünden sonra kopyacı katil ortaya çıkmıştır ve 6 kişiyi öldürmüştür.

Evde 1 saat boyunca seni Zodiac’ın ruhu peşinde olacak ve kopyacı katil gelene kadar bu şifreleri çözmelisin.

İzmir Bornova Korku Evi – İzmystic Bornova  

İzmir korku evi Bornova denildi mi akla gelen ilk isim İzmystic Bornova

Bulmaca, gerilim ve heyecanı aynı anda yaşayacağınız bu korku evinde unutulmaz dakikalar geçireceğinize dair sizleri şimdiden temin etmek mümkün. 

Tamamen yalanmış gerçek bir olay üzerine kurulu senaryo sizleri bekliyor. Rezervasyon esnasında hangi modda evden kaçış oynunu oynamak istediğini belirtirseniz sizi ona göre bir ambians bekliyor olacak. 

2 mod seçeneği bulunmakta; bulmaca ve gerilim… Bulmacayı seçerseniz sıradışı bir evden kaçış oyunuyla karşı karşıya olacaksınız. Gerilim modunu seçerseniz eğer geçmişte yaşanmış bu olan tam ortasında odadan kaçma deneyimi yakalayacaksın. İzmir korku evi oyunlarının müdavimi olanlar kesinlikle bunu çok sevecek.  

Lockedin Alsancak Korku Evi  

Lockedin Türkiye’de çeşitli illerde korku evleri alanında oldukça geniş kitleleri çatısı altında toplamaktadır. İstanbul, Ankara korku evlerinin yanı sıra İzmir’de de Lockedin Alsancak’ta faaliyet göstermektedir. 

İlk görünüşte çok da korkunç gözükmeyen bu korku evinde tüylerinizi ürpetecek dakikalar sizleri bekliyor. Odalardan kaçışta tuhaf şeylerle karşılaşacak ve gördüklerinize inanamayacaksınız.

Bulduğunuz ipuçlarını zeka ve mantığınız ile kullanarak sıradışı bir odadan kaçış deneyimine hazır mısınız? Korku dakikaların etkisi belki saatlerce, belki de günlerce sürecek… 

Alsancak Lockedin korku evinin farklı ve ilginç senaryoları sizlere alışılagelmişin dışında bir adrenalin ve korku evi deneyimi edinmenize yardımcı olacak. 

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir