Dünyadaki En Ürkütücü Korku Evi

Dünyadaki En Ürkütücü Korku Evi - Korku Evi Oyunları Platformu

Dünyadaki En Ürkütücü Korku Evi

İşte Tüyler Ürperten Korku Evi!

Bu Korku Evine Giren Kabusu Adeta Yeryüzünde Yaşıyor.

Öncelikle hemen belirtelim; Korku evleri hakkında bilgi sahibi olmayan okuyucularımız detaylı bilgiyi buradan alabilirler.

Sıradan korku evi deneyimlerinizi şimdi bir süreliğine kenara bırakın! Dünyadaki en korkunç evi sizlere sunacağız ve eminiz ki bu korku evini daha önce duymadınız! Belki de daha önce odadan kaçış oyunlarını denediniz… Korku evlerinde ya da evden kaçış oyunlarında arkadaşlarınız ile keyifli dakikalar geçirdiniz… Fakat iddaa ediyoruz bu sefer başka!!!

Öyle bir tünel düşünün ki sonsuz bir yürüyüştesiniz ve bu sırada kırbaçlanarak işkence görüyorsunuz. Pes etme, geri dönme, yardım isteme gibi bir hakkınız yok. Acımasızca geçireceğiniz korku dolu dakikalar sizi bekliyor.

LA Times muhabiri tanıtım videosunda durumu tam da şu sözlerle özetliyor; ”Oldukça korkunç deneyimlerim oldu bu zamana kadar. Son derece korkunç dakikalar yaşadım; ama burada gördüklerim hepsinin çok üstündeydi.”

Gerçeklik payı var mı yoksa heyecan yaratıp, ilgi toplamak için mi yapıldı bilinmez ama oldukça gerçekçi görünüyor.

Peki siz böyle bir deneyim yaşamak ister misiniz?

McKarney Manor Korku Tüneli

Dünyanın en korkunç evi olarak nitelendirilen bu korku evinin adı McKarney Manor Korku Tüneli ve San Diego’da bulunmakta.

Şüphesiz ki dünyadaki en tüyler ürperten yerler listesinde en başı çekiyor. Bu nefes kesen projenin mimarı, korku evleri sektöründe 14 yıldır bir fiil faaliyet gösteren Russ McKarney.

Bu Tüyler Ürperten Korku Evinde Yer Alabilmek için Bazı Şartları Yerine Getirmelisiniz!

Yaş sınırı 18’di fakat artık 21’e çıkarıldı. Dolayısıyla 21 yaşında olmak zorundasınız. Aksi halde macera başlamadan bitiyor.

Korku tüneli yolculuğuna çıkmadan önce yolculuk esnasında tüm haklarınızdan feragat ettiğinize dair bir belge imzalamalısınız.

Sağlık durumunuzun iyi olduğunu gösteren tıbbi belge ibraz etmek zorundasınız. Fiziksel olarak bu tünel yolculuğuna engel olabilecek hiç sorununuz bulunmamalı.

Korku Tüneli Yolculuğuna Sadece 2 Kişi Alınıyor ve Bu Korkunç Yolculuk 4 ile 7 Saat Arasında Sürüyor.

Size fazladan adrenalin yaşatacak bir diğer durum ise tünele sadece 2 kişi girebiliyor oluşunuz. Kalabalık olmamak ayrıca tüyler ürpertici!
 
Bunun dışında ise korku tüneline 1 hafta boyunca yalnızca 4 kişi alınıyor. Yani girebilme şansınız oldukça düşük!

Tünelde Karşılaşacağınız Şeyler Size Her İstediğini Yapabiliyor!

Korku tüneli yolculuğu boyunca karşınıza çıkacak her şey bir tehlike niteliğinde. Yani karşılaşacağınız her şey size dokunabilir, üstünüze kusabilir, yüzünüzü kapatabilir. Kısacası istediği her şeyi yapabilir.

Bu Korku Tünelinin En ilginç Kısmı ise Ücretsiz Olması!

Evet doğru okudunuz, bu tünele girmek tamamen ücretsiz. İzleyin ve görün neden ücretsiz olduğunu!!!

Korkudan Her Yeriniz Titreyecek ve Belki de Psikolojiniz Bozulacak! Denemeye Cesaretiniz Var mı? 

Eğer korkusuzca evet diyebiliyorsanız hemen rezervasyon yaptırın. Fakat yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu tünele haftada 4 kişi alınıyor.

Yani başvuru yapsanız bile hemen katılabilmek mümkün olmuyor. Size sıra gelmesi durumunda şanslı mısınız şanssız mısınız orası kesinlikle tartışılır. Katılmaya hak kazananlar davetiye ile çağırılıyorlar.  

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir